MASHT

Kabineti i Ministres


Shef/e i/e Kabinetit të Ministres
Tel:

Valdrin Dervishaj
Këshilltar për çështje juridike
Tel: +383 038 212057
valdrin.dervishaj@rks-gov.net

Fatos Osmani
Këshilltar Politik në Kabinetin e Ministres
Tel: +383 038 211011
fatos.osmani@rks-gov.net

Dritë Slivova Polisi
Asistente Ekzekutive në Kabinetin e Ministres
Tel: +383 38 211694
drita.slivova@rks-gov.net

Emin Neziraj
Këshilltar për komunitete
Tel: +383 038 213 636
emin.neziraj@rks-gov.net

Arrita Gola
Këshilltare Politike në Kabinetin e Ministres
Tel: +383 38
arrita.gola@rks-gov.net

Besarta Haskaj Balaj
Asistente Administrative në Kabinetin e Ministres
Tel: +383 038 213950
besarta.h.balaj@rks-gov.net

Edona Kutleshi Maliqaj
Këshilltare Politike e Ministres (Zëdhënëse)
Tel: +383 38 20020084
edona.maliqaj@rks-gov.net

Comments are closed.