MASHT

Kabinet Ministra

Edita Buçinca
Šef kabineta ministra
Tel: +383 38 213330
edita.bucinca@rks-gov.net

Valdrin Dervishaj
Savetnik za pravna pitanja
Tel: +383 038 212057
valdrin.dervishaj@rks-gov.net

Fatos Osmani
Politički savetnik u Kabinetu ministra
Tel: +383 038 211011
fatos.osmani@rks-gov.net

Dritë Slivova Polisi
Izvršni pomoćnik u Kabinetu ministra
Tel: +383 38 211694
drita.slivova@rks-gov.net

Emin Neziraj
Savetnik za zajednice
Tel: +383 038 213 636
emin.neziraj@rks-gov.net

Arrita Gola
Politički savetnik u Kabinetu ministra
Tel: +383 38
arrita.gola@rks-gov.net

Besarta Haskaj Balaj
Administrativni pomoćnik u Kabinetu ministra
Tel: +383 038 213950
besarta.h.balaj@rks-gov.net

Edona Kutleshi Maliqaj
Politički savetnik ministra (portparol)
Tel: +383 38 20020084
edona.maliqaj@rks-gov.net

Comments are closed.